>

НотаріальнО ЗАсвідченИй переклад

>

    Нотаріальне бюро перекладів. У цій сфері працюють виключно фахівці з дипломом профільного напрямку перекладу. Нотаріальний переклад документів здійснюється в декілька етапів:

 

  • Безпосередньо сам переклад відповідно до вимог нотаріуса з оформлення нотаріального перекладу документу

 

  • Підшивання перекладу до оригіналу або копії оригінального документу

 

  • Підписання та проставлення печатки нотаріуса, після чого документ набуває юридичної сили на території України.
  • Телефонуйте!

 

  • Завітайте до нашого офісу!

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НОТАРІАЛЬНИМ 

БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ

 

9:00 - 17:00

 

(понеділок - п'ятниця)

 


11:00 - 15:00


(субота неділя -
за домовленістю)

gallery/ notar_perevod_ 3

096 218 22 99    *     099 379 87 28

    Послуга необхідна для оформлення іноземних документів згідно з вимогами українського законодавства, а також для українських документів, що використовуватимуться за кордоном. Бюро перекладів "Експерт" здійснює нотаріальне засвідчення перекладів, виконаних спеціалістами нашої компанії. Також ми маємо можливість нотаріально засвідчити Ваш готовий переклад власним підписом після нашої редакторської перевірки.   

 

     Процедура нотаріального засвідчення документу оформлюється у стінах нотаріальної контори і являє собою засвідчення підпису перекладача, його правомірність здійснювати перекладацьку діяльність. Однак нотаріус не засвідчує справжність оригіналу документу, тому для здійснення цієї послуги нам достатньо лише ксерокопії. Оригінал завжди залишається у Замовника.  

 

        Тариф на засвідчення підпису перекладача складається з вартості послуги нотаріуса, кур'єрської доставки до нашого офісу і є фіксованим: 90 грн. / 1 документ - стандартна група мов, 120 грн. / 1 документ - рідкісна група мов. 

 

     Зустрічаються вимоги окремих інстанцій, що вимагають здійснити нотаріальний переклад документу після нотаріального посвідчення його копії. Тоді Вам необхідно або ж особисто засвідчити папери в нотаріуса, або доручити це нам, захистивши себе від додаткових зусиль та черг. Вартість засвідчення копії документу -  50 грн.

Нотаріальний переклад. Різниця

Яким чином нотаріально засвідчити переклад?

gallery/стрелка
  • Замовляйте переклад онлайн!

 

Скористайтеся зручною послугою "замовлення нотаріального перекладу в Дніпрі онлайн".

Вам потрібен нотаріальний переклад документу?

Головна  >  Послуги  >  Нотаріально засвідчений переклад