gallery/the-button-859346_1280

>

переклад і локалізація сайта

gallery/production_grey

Переклад веб-сайту (локалізація сайту)

Головна  >  Послуги  >  Письмовий переклад  > Переклад веб-сайту (локалізація сайту)

      Потреба у якісному перекладі сайтів та програмного забезпечення з'явилася відносно нещодавно, проте останнім часом все частіше набуває популярності. На сьогоднішній день практично кожна компанія має своє представництво в Інтернеті: будь-то багатофункціональний веб - ресурс, інформаційна сторінка або ж представництво у соціальних мережах. Інтернет дійсно спрощує взаємодію з Клієнтом, збільшує охопленність цільової аудиторії не тільки на інші міста, а й країни. Тому переклад веб-сайту на іноземну мову – популярна послуга серед сервісів бюро перекладів.

 

        Переклад сайту - це ідентичне відтворення тексту іншою мовою із внесенням корректировок,   що притаманні мові перекладу. Найчастіше користується популярністю переклад сайту на англійську мову - спосіб міжнародного спілкування. Також на китайську і польську мови. Можливий переклад носієм мови.

 

          Сайт - це обличчя Вашої компанії, тому ми з усією відповідальністю ставимося до кожного слова своєї праці. Така робота -  досить копіткий і трудомісткий процес , до якого залучені найдосвідченіші фахівці. Забезпечуючи наш Стандарт Подвійної Якості, текст неодноразово вивіряється редактором. Це гарантує Вашому ресурсу впевнений вихід на зовнішній ринок і залучення максимальної кількість іноземних клієнтів!

 

gallery/the-button-859346_1280

Особливості локалізації сайтів:

Бюро перекладів "Експерт" надає послуги з мовної підтримки Ваших Інтернет - ресурсів: переклад матеріалів будь-якого характеру на регулярній основі.

 

  • Переклад контенту, інтерфейсу, текстової інформації, посилань, картинок, flash-анімації , текст до відеоряду;

 

  • Підтримка сайту на постійній основі;

 

  • Переклад внутрішніх (невидимих) елементів сайту: заголовок, опис, ключові слова;

 

  • Оптимізація контенту під Google,  Yandex;

 

  •  верстка англомовної версії сайту (формат html ).