info@expert-perevod.dp.ua

+38 096 218 22 99

м. Дніпро, вул. Шевченко 47, оф. 1 на Google maps

Обрати самостійно навчальний заклад у Польщі та листуватися з деканатом про можливість вступу сьогодні стало вже не так складно, як колись. В мережі Інтернет багато інформації, залишається лише визначитися з необхідними діями. Водночас правильно оформлені документи вплинуть на успіх майбутньої справи.

 

«Експерт» займається питаннями легалізації документів для вступу за кордон та офіційного перекладу польською мовою. Пропонуємо свій досвід роботи з аналогічними кейсами, допоможемо скоротити витрати. Ми знаємо про специфіку процедури та підкажемо дії у кожному конкретному випадку.

 

Нижче наведена стаття — наша безкоштовна поглиблена консультація щодо нюансів підготовки документів для польських ВНЗ.

Переклад документів для студентської візи в Польщу

Переваги та гарантії  

щодо перекладу документів для вступу до польського ВНЗ

Послуга

Вартість

Термін

Переклад польським присяжним перекладачем

450 грн (атестат/свідоцтво пластик)

900 грн (додаток до атестата/свідоцтва)

900 грн. (Атестат / свідоцтво пластик зі штампом Апостиль)

1350 грн. (Додаток до атестата / свідоцтва зі штампом Апостиль)

Інші документи: 450 грн. / 1 перекладацька сторінка

5 робочих днів

Нотаріально засвідчений переклад польською

від 300 грн.

від 2 робочих днів

Апостиль

від 350 грн.

детальніше  «Ціни: Апостиль»

від 2 годин

Сканування

30 грн (перші 3 стор.), 5 грн кожна наступна сторінка

у день видачі замовлення

Ксерокопія звичайна

5 грн /1 стор.

у день видачі замовлення

Ксерокопія нотаріальна

від 150 грн.

1 робочий день

• Вартість доставлення будь-якого пакету документів до дверей нашого офісу 200 грн.


• Радимо дізнатися у навчальному закладі який саме тип перекладу та на які документи необхідно оформити. Правила подачі документів різняться між різними ВНЗ.

Безкоштовна консультація з питань перекладу та проставлення штампу Апостиль на документи для навчання у Польщі

Переклад в Україні польським присяжним перекладачем

Нотаріальне засвідчення перекладу

Швидкі терміни виконання

Офіційний переклад, який гарантовано приймуть у ВНЗ та консульстві

Переклад нотаріального напису та печатки на польську мову

Ми можемо виконати замовлення без вашої присутності в офісі, тобто Online

Доступна ціна

Організуємо доставлення документів Україною та за кордон

Вартість та термін оформлення

Як замовити переклад та Апостиль
документів для навчання в Польщі

Надіслати запит нам на електронну пошту

Залишити заявку телефоном, через Viber / Telegram /  WhatsApp

Особисто відвідати наш офіс

Заповнити онлайн форму швидкої оцінки замовлення
з нашим зворотнім дзвінком

Ваше ім'я   
Ваш email  
Розкажіть що саме необхідно зробити  
Додання  
Які типи документів найчастіше потрібні для навчання в Польщі

Реєстраційні документи:

 

 • Реєстраційна анкета-заявка. Найчастіше заповнюється онлайн. Після цього її необхідно роздрукувати та підписати.

 • Підтвердження сплати реєстраційного внеску. Банківська квитанція у якій зазначено, що кандидат зробив оплату необхідну для початку розгляду його заявки.

 • Договір з університетом у двох примірниках. У разі неповнолітніх кандидатів підписати договір має ще хтось із батьків.


Освітні документи:

 • Свідоцтво (атестат) про повну середню освіту та додаток до неї.

 • Сертифікати ЗНО. Документ, який потрібен рідко і здебільшого для вступників до медичних університетів або з Картою Поляка, які вступають на умовах громадян Польщі.

 • Довідка, що кандидат має право на здобуття вищої освіти на підставі атестату про середню освіту. Документ видається Міністерством Освіти та Науки України. Також потрібен не для всіх польських університетів.


Документи, що засвідчують особу та легальне перебування кандидата:

 • Дійсний закордонний паспорт

 • Національна польська віза типу D

 • Річний страховий поліс, який оформлюється і для отримання візи

 • фото 3,5X4,5 (4-8 шт.)

 • Свідоцтво про народження з апостилем для неповнолітнього кандидата

 • Нотаріальний дозвіл на виїзд за кордон від батьків неповнолітнього кандидата.


Додаткові документи:

 • Мотиваційний лист, де, як правило, описується, чому кандидат хоче навчатися у вибраному навчальному закладі, чому обрав цей напрямок, ким себе бачить після закінчення, наявність хобі тощо. Ця вимога не є обов’язковою для всіх польських навчальних закладів.

 • Рекомендаційні листи. Найчастіше потрібні для вступу на магістратуру. Можуть бути написані викладачем або роботодавцем (якщо такий був).


Насамкінець хотілося б ще раз відзначити, що підготовка документів: комплектація, переклади, вчасне доставлення, це найважливіший етап вступної кампанії, що мають вплив на успіх справи.

Вибираємо університет у Польщі

Усі вищі навчальні заклади у Польщі за формою власності можна поділити на: державні та приватні. Мають розташування майже у всіх великих та середніх містах країни. Найбільша концентрація припадає на Варшаву, де розташовано понад 75 навчальних закладів та навчається 15% населення. Тому Варшава – одне з найстуденніших міст Європи.


INFO: Запитуючи «Як вибрати ВНЗ для вступу до Польщі? » варто насамперед звернути увагу на рейтинг навчального закладу. На таких ресурсах як Wprost і Perspektywy представлена щорічно оновлювана інформація для підбору за необхідними категоріями: приватний або державний ВНЗ, локація, рівень вартості навчання, кількість професорів та інші критерії. Такий підхід максимально спрощує пошук і дозволяє зробити потрібний вибір.

СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ НА РЕСУРСАХ WPROST І PERSPEKTYWY:

 

у сумі приватні вищі заклади можуть отримати максимум 100 балів, а державні – 90 б. Максимум 40 балів – за академічний потенціал, кількість студентів на одного професора, кількість публікацій на одного викладача, кількість кандидатів на одне місце. 30 б. - за працевлаштування випускників, співпрацю вузу з бізнесом та міжнародним оточенням, подальшу долю випускників. 20 б. - за гуртожитки та стипендії та 10 б. за розмір оплати (що вище, тим менше балів). Для оцінки державних закладів останній критерій не застосовують.

Що ліпше обрати: державний чи приватний?

Форма власності найчастіше вносить корективи до освітнього процесу. У чому ж різниця між приватним та державним вузом?

 

1. Державні університети мають давню багаторічну історію та є носіями культурної спадщини польського народу. Кожен навчальний заклад – це бренд у своїй спеціалізації, який надає диплом з ім'ям. Приватні вищі навчальні заклади з'явилися протягом останніх 20 років.

 

 

2. Навчальні установи приватної форми власності більш мобільні та самостійні у розв'язання питань стосовно навчальних програм: швидше запроваджують інноваційні методики навчання, стрімкіше реагують на зміни потреб ринку праці, пристосовуючи до них навчальний процес. Вони більше спрямовані на практику, активно співпрацюють із роботодавцями. Але все ж таки це стосується значною мірою гуманітарних приватних закладів. У технічному напрямку політехнічні університети державної форми власності значно краще оснащені (маються на увазі лабораторії, майстерні).

 

 

3. Умови вступу до державного закладу суворіші. Тут є конкурсний відбір, часто проводяться додаткові іспити для абітурієнтів, співбесіди. До приватного закладу, за умови виконання всіх його вимог, вступити простіше, результати ЗНО не враховуються.

 

 

4. Вартість навчання у приватних університетах нижче. Хоча після змін, що відбулися в польській системі освіти, навчання у державних установах стало доступнішим для іноземців. Перездачі у державних ВНЗ теж коштують дорожче, ніж у приватних.

 

 

5. Безкоштовне навчання в Польщі за Картою Поляка доступне для українців лише в державних університетах, де такі абітурієнти складають іспити на рівних правах з громадянами країни. Без Карти Поляка для вступу Іноземця до державної установи знадобиться зібрати документи, пройти інтерв'ю, сплатити збір за розгляд документів (100-200 євро) та приготувати суму від 2000 євро на рік польською мовою. У приватних – усі навчаються на платній основі. Процедура вступу проходить без вступних іспитів і найчастіше вартість навчання нижча, ніж у державних навчальних закладах. У середньому дорівнює сумі 2000 євро на рік.

 

 

6. Кількість студентів у групах у державних закладах обмежується державними нормами. Приватні заклади самостійно регулюють кількість студентів, збільшуючи кількість груп та їхнє наповнення.

 

 

7. Зазвичай усі державні виші мають власні гуртожитки. Абітурієнти ж приватних навчальних закладів, які вступають самостійно, ще перед відкриттям візи мають подбати та про місце проживання на час свого навчання, оскільки мало таких ВНЗ мають гуртожитки.


Державний чи приватний ВНЗ – остаточний вибір за вами! Однак хотілося б наголосити, що під час співбесіди та після успішного її проходження, роботодавець оцінюватиме не стільки диплом, скільки ваші знання, вміння та особисті навички, а також наполегливість, ініціативність, здатність до швидкого навчання та вашу перспективність.

Вартість додаткових витрат протягом навчання у Польщі

Наша порада: варто врахувати середньо-мінімальні витрати на життя студента у Польщі, що складає від 350-450 євро на місяць, що залежить від міста знаходження ВНЗ. Студентство – це тривалий період у житті людини та важливо відповідально підійти до питання вибору місця проживання на найближчі 5 років. Визначившись заочно з навчальним закладом, не пошкодуйте зусиль і поїдьте подивитися, як усе виглядає «наживо». Ми ж, зі свого боку, залюбки допоможемо здійснити грамотне оформлення документів для навчання в Польщі.

Заповніть форму замовлення, і ми оцінимо його протягом 20 хвилин